Limbažu mūzikas skola

Limbažu mūzikas skola

Pūšaminstrumentu spēles un Sitaminstrumentu spēles Valsts konkursa III kārta

Patiesi priecājamies par mūsu talantīgo pūtēju nodaļas saimi. Mēneša pirmajā pusē Rīgā norisinājās Pūšaminstrumentu spēles Valsts konkursa III kārta.
Sveicam Flautas spēles skolotāju Solveigu Alaini - Barkovsku un koncertmeistares Inetu Javiču un Guntu Siliņu un, protams, meitenes - Līvu Miķelsoni (2. kl.) - piedalījās I grupā, un Elīzu Kukaini (5. kl.) - ieguva 2. vietu II grupā.
Apsveicam Saksofona spēles skolotāju Agri Liepiņu un koncertmeistari Maiju Lūkinu, kā arī Tomu Upmali (2. kl) - ieguva 3. vietu I grupā, un Karlīnu Torimu (4. kl) - ieguva 3. vietu II grupā.
Izsakām pateicību arī Eifonija spēles skolotājam Jānim Ansonam un koncertmeistarei Lienei Anševicai par ieguldīto darbu Edvarda Vītoliņa (5. kl) sniegumā, kurš ieguva 1. vietu eifonijspēles II grupā!