Koklētāji Klaipēdā

27. novembrī  Jeronimas Kačinskas vārdā nosauktajā Klaipēdas mūzikas un mākslas skolā notika 8. starptautiskais tautas mūzikas instrumentu - 2.kl. solistu konkurss "Mūzikas burvestības", kurā piedalījās arī  Limbažu Mūzikas un mākslas skolas 2. klases audzēknes Katrīna Kļimanova, Magdalēna Kreišmane un Kristīne Kļimanova. Katram dalībniekam bija jāizvēlas un jāsagatavo viens obligātais skaņdarbs, kuru vērtēja starptautiskā žūrija. Visas trīs audzēknes mājās atgriezās ar diplomiem. Katrīna un Magdalēna ieguva II vietu, bet Kristīnei III vieta. Pati skolotāja Anita Viziņa - Nīlsena  bija uzaicināta piedalīties konkursa žūrijā. Darbs esot bijis ļoti interesants un tika iegūta jauna pieredze, kuru skolotāja noteikti liks lietā jau gaidāmajā jūnijā, Limbažos organizētajā V Starptautiskajā festivālā "Kokle un lai līdzīgie instrumenti apkārt Baltijas jūrai" un tajā paredzētajos konkursos.