Mūzika vieno

No 2016.gada 24.oktobrim līdz 28.oktobrim, skolēnu brīvlaikā, Limbažu novada pašvaldība organizē starptautisko nometni projekta “Starptautisko nometņu organizēšana bērniem mūzikas, mākslas un teātra jomā” ietvaros. Nometnē piedalīsies Luņinecas mākslas un mūzikas skolas, mūzikas novirzienu audzēkņi, Paņevēžas mūzikas skolas audzēkņi un Limbažu mūzikas skolas audzēkņi.

Nometnes laikā plānota kopā muzicēšana ar 2 koncertiem- Igates ekumēniskajā baznīcā un Limbažu novada pašvaldības administratīvajā ēkā. Mūsu viesiem esam ieplānojuši parādīt Limbažu pilsētu ar tās skaistākajām vietā,Baltijas jūras līci ar Balto kāpu. Esam ieplānojuši radošas brīvā laika pavadīšanas aktivitātes.