Izskanējis skolas izlaidums

Izlaidums 20.05.2017 Vasarīgi karstā dienā, 20. maijā, Limbažu kultūras namā pulcējās 12 skolas abolventi, lai saņēmtu apliecību par profesionālās ievirzes izglītības ieguvi. Gandrīz visi absolventi savu spēlēt prasmi demonstrēja koncertā, muzicējot uz lielās skatuves. Klavieru klasi šogad absolvēja Paula Balode un Baiba Elīna Bērziņa, akordeona klasi - Elīna Strogonova, Helēna Mūsiņa, Miks Lavendels, Ģirts Markuss Kreitūzis, Simona Viktorija Hincenberga un Ralfs Demidovs, ģitāras klasi - Jānis Reinis Griškoitis, flautas klasi - Eleonora Laganovska, saksofona klasi - Mārtiņš Bērziņš, klarnetes klasi - Roberts Zareckis.
Limbažu novada pašvaldības naudas balvu par labām sekmēm un panākumiem saņēma akordeona klases absolvente Elīna Strogonova.
Paldies absolventiem, viņu vecākiem un pegagogiem par kopīgi ieguldīto darbu un  - saulainu vasaru!